تاريخ انتشار : ۲۶ تیر ۱۳۹۳ تعداد بازديد : 8986

 مشکل آمریکا با ایران

 

»اد رویس»، رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا در بیانیه ای در خصوص برنامه هسته ایران ذکر می کند؛

وقتی موضوع ایران مطرح می‌شود، تمامی توجهات به سوی تلاش برای متوقف کردن برنامه هسته‌ای این کشور متمرکز می شود، اما همانطور که یکی از شاهدان امروز صبح شرح داد، برنامه هسته‌ای ایران تنها بخش کوچکی از پیکان انقلابی است که در سراسر جهان امتداد پیدا کرده است و منافع کلیدی آمریکا را تهدید می‌کند. سیاست خارجی ایران، خرابکارانه، فرقه‌ای است و بر اساس اهدافی پایه‌گذاری شده است که به ضرر منافع آمریکا در منطقه است.

رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا در ادامه، ایران را به حمایت از گروههای تروریستی متهم کرد و گفت: در واقع، با حمایت طولانی‌ مدت ایران از گروههای تروریستی، شبه‌نظامیان و رژیم‌های تروریستی، منطقه، ضربه این «نیزه انقلابی» را گهگاهی حس می‌کند. به واسطه کمک‌های ایران، حماس از سال ۲۰۱۲، مجدداً تجهیز به سلاح شده است و نزدیک به ۸۰ درصد از شهروندان اسرائیل به سمت پناهگاهها فرار کرده‌اند. با کمک ایران، شبه‌ نظامیان شیعه در عراق مجدداً مسلح و فعال شده‌اند. رژیم اسد با نیروهای ایران، به قتل عام سوری‌ها ادامه می‌دهد. با کمک ایران، حزب‌الله قادر شده تا اسرائیل را با ۲۵ هزار موشک تهدید کند و این در حالی است که شورشیان حوثی‌ با حمایت ایران در پایتخت یمن پیشروی کرده‌اند.

Royce_620

رویس ضمن محکوم کردن ایران به حمایت از گروههای تروریستی مدعی شد که تحریم‌ هایی که در سالهای اخیر علیه برنامه هسته‌ای ایران وضع شده موجب شد که ایران به میز مذاکره بیاید اما در این شرایط نیز ایران بعنوان بخشی از برنامه ژئوپالتیکی وسیعتر خود در سطح منطقه از گروههای افراطی حمایت کرده است.
همچنین بخوانید
ویژه های سایت
آخرین مطالب
هدیه ای ماندگار و اصیل


جهت افزایش کیفیت مطالب لطفا دیدگاه خود را در خصوص این مطلب بیان کنید.


 1. با سلام و احترام
  سایت خوب و پر محتوایی دارید
  باتشکر از مطالب خوبتون .
  یاعلی

 2. امیر , عاشق شهادت گفت:

  مرگ بر آمریکا,مرگ بر اسراییل, روزی خواهد رسید که جان بر کفان سپاه و ارتش و بسیج و ملت بزرگ و غیرتی ایران اسلامی, به رهبری ولایت والای رهبری اقتدار ایران باستان را ددوباره به دست خواهیم آورد و یک ابرقدرت عادل و مهربان و دوسدار صلح و نگاهبان صلح واقعی در جهان خواهیم شد.اللهم عجل الولیک الفرج

 3. فاطمه گفت:

  واقعا که امریکایی ها از خداشونم باشه 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁

 4. فاطمه گفت:

  مشکل امریکا با ایران چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :-S :-S :-S :-S :-S :-S :-S

 5. حسین (ع ) سرسلسله شیدائیان عشق است وشیدایی را که به هر کسی نمی بخشند .

  شیدایی حق و پاداش از خود گذشتگی است.

  شهدا کلیداران کعبه شیدایی هستند و کعبه شیدایی کربلاست.